HAKKIMIZDA

Dentales ailesi olarak amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir.

Asset 2sozmen
dentales-klinik-8

Hakkımızda

Dentales ailesi olarak amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Her geçen gün hızla gelişen dünyaya ayak uydurmanın önemini bilen bir kurum olarak, tedavilerimizde en ileri teknolojiyi kullanmaktayız.

Sağlığınız bizler için çok önemlidir. Ekip olarak sterilizasyon birinci önceliğimizdir.

Kliniğimiz uluslararası geçerliliğe sahip “ISO 9001:2015” sertifikasına sahiptir.

Tüm kadromuz ile ağız ve diş sağlığınız için üstün kalitede hizmetler üreterek, memnuniyetinize odaklı sürdürülebilir büyümeyi hedeflemekteyiz.

Sözmen Menemencioğlu

13 Şubat 1984 Adana doğumludur. İlkokul öğrenimini Adana Mimar Kemal İlkokulu’nda (1990-1995) Ortaokul ve Lise öğrenimini ise Adana Anadolu Lisesi‘nde (1995-2002) görmüştür.


2008’de Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi‘nden mezun olduktan sonra 2008-2017 yılları arasında Toprak Diş Polikinliği’nde çalışmıştır. 2017 yılında kendi kliniği olan Dentales’i kurmuş olup, günümüzde de çalışmalarına burada devam etmektedir.

Gelişime ve yenilikçiliğe açık olan Sözmen Menemencioğlu diş hekimliği ile ilgili yurt içi ve yurt dışında sayısız eğitim ve kursa katılmış olup, bilgi ve becerilerini geliştirmiştir.


Sözmen Menemencioğlu evli ve 2 çocuk babasıdır. Diş hekimliğinden sonraki en büyük tutkusu motosiklettir. Her yıl ağustos ayı boyunca yurt dışı motosiklet seyahatlerine çıkmakta olup, bu sebeple ağustos ayı boyunca kliniği hizmetlerine ara vermektedir.

dentales-klinik-2
dentales-klinik-7

Sağlıklı dişlere sahip olmak zor değil.